Harmonogram zajęć odbywających się co 2 tygodnie (lub rzadziej) 2015/2016

≡ 27 październik, 2015

Poniedziałki

08:30-11:45 Rynek mediów i reklamy dla SR I (A. Siejka) 5, 26 X
16, 30 XI
14 XII
18 I (zaliczenia)
08:30-11:45 Ochrona własności intelektualnej dla SR I (V. Zahurowska) 12 X
9, 23 XI
7 XII
11, 25 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Public Relations dla SR II (N. Rybińska-Kurek) 5, 26 X
16, 30 XI
14 XII
18 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Ochrona własności intelektualnej dla SR II (V. Zahurowska) 12 X
9, 23 XI
7 XII
11, 25 I (zaliczenia)
12:00-15:15 Dziennikarstwo radiowe dla IMiNS WSTH I/II/III (K. Fűrst-Wojtkowska / J. Majchrzak) 5, 26 X
16, 30 XI
14 XII
18 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Felieton, wywiad, reportaż dla IMiNS WSTH I/II/III (A. Dąbrowska) 19 X
9, 23 XI
7 XII
11, 25 I (zaliczenia)

Wtorki

10:15-13:30 Historia fotografii dla FOTO I / FOTO II+FOTO lic. (Z. Tomaszczuk) 6, 27 X
17 XI
1, 15 XII
12, 26 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Techniki fotograficzne dla FOTO I / FOTO II+FOTO lic. (M. Zagórny) 13 X
10, 24 XI
08 XII
19 I
26 II (zaliczenia)
13:45-17:00 Warsztaty digital painting grupa A (A. Skiba) 6, 27 X
17 XI
1, 15 XII
19 I (zaliczenia)
13:45-17:00 Warsztaty digital painting grupa B (A. Skiba) 13 X
10, 24 XI
08 XII
12, 26 I (zaliczenia)
13:45-17:00 Warsztaty intermedialne (K. Breguła) 13, 27 X
15 XII
12, 19, 26 I (zaliczenia)
17:15-20:30 FotoLab / analogowa ciemnia fotograficzna (M. Grabowiecki) 13 X
10, 24 XI
8 XII
19, 26 I (zaliczenia)

Środy

08:30-11:45 Autoprezentacja i wystąpienia publiczne dla SR I / SR II (K. Kaźmierczak) 7, 14 X
4, 25 XI
9 XII
13, 27 I (zaliczenia)
08:30-11:45 Produkcja reklamy dla SR I / SR II (P. Janczak-Gawinecka) 7, 28 X
18 XI
2, 16 XII
20, 27 I (zaliczenia)
13:45-17:00 Warsztaty filmowe (P. Modzelewski) 14 X
4, 25 XI
9 XII
13, 27 I (zaliczenia)
13:45-17:00 Warsztaty copywriterskie (J. Sosnowski) 7, 28 X
18 XI
2, 16 XII
20 I (zaliczenia)

Czwartki

10:15-13:30 Język filmu dla PTV I / RTV I+OPTiR lic. (Ł. Korwin) 8, 29 X
19 XI
3, 17 XII
21 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Finansowanie produkcji filmowej dla PTV I+OPTiR lic. (E. Turczańska) 15 X
5, 26 XI
10 XII
14, 28 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Elementy sztuki operatorskiej dla RTV I (P. Modzelewski) 15 X
5, 26 XI
10 XII
14, 28 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Organizacja planu zdjęciowego dla RTV II (P. Modzelewski) 8, 29 X
19 XI
3, 17 XII
21 I (zaliczenia)
10:15-13:30 Montaż filmowy dla RTV II (M. Wodzicka) 15 X
5, 26 XI
10 XII
14, 28 I (zaliczenia)
13:45-17:00 Warsztaty fotograficzne (T. Kuczyński / M. Zagórny) 8, 29 X
19 XI
3, 17 XII
21 I (zaliczenia)
13:45-17:00 Warsztaty e-marketingu (C. Glijer / A. Siejka) 15 X
5, 26 XI
10 XII
14, 28 I (zaliczenia)
17:15-20:30 Warsztaty charakteryzacji (A. Wojciechowska) 8, 29 X
19 XI
3, 17 XII
21 I (zaliczenia)
17:15-20:30 Warsztaty makijażu profesjonalnego (M. Bałdowska / M. Kossakowska) 15 X
5, 26 XI
10 XII
14, 28 I (zaliczenia)

Piątki

10:15-15:15 Warsztaty rysunkowe dla PG I / M I / WIZ I (M. Kossakowska / M. Orzewska) 9, 30 X
20 XI
4, 18 XII
15 I (zaliczenia)
10:15-15:15 Warsztaty rysunkowe dla FOTO I / A I / RTV I (M. Orzewska) 16 X
6, 27 XI
11 XII
22, 29 I (zaliczenia)
10:15-15:15 Warsztaty rzeźbiarskie dla FOTO II / A II / RTV II (Z. Srebrna) 9, 30 X
27 XI
11 XII
22, 29 I (zaliczenia)
10:15-15:15 Warsztaty rzeźbiarskie dla PG II / M II / WIZ II (Z. Srebrna / K. Szarek) 16 X
6, 20 XI
4, 18 XII
15 I (zaliczenia)
09:00-17:00 Pracownia fotografii I: Światło + Klasyczne techniki fotograficzne dla FOTO I+FOTO lic. (S. Kobusiński) 9 X
20 XI
18 XII
15 I (zaliczenia)
10:00-18:00 Pracownia fotografii III: Portret + Portfolio fotograficzne dla FOTO II (S. Kobusiński) 16 X
20 XI
18 XII
15 I (zaliczenia)
Oceń:

Harmonogram zajęć odbywających się co 2 tygodnie (lub rzadziej) 2015/2016

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)