Kolejna edycja wystawy WSR - zgłoś swoje prace! - na zgłoszenia czekamy do 17 czerwca 2020 r.

≡ 08 czerwiec, 2020

Dobiega końca dość trudny i niezwykły w historii szkoły semestr i rok. Powoli kończy się, po części zdalnie, także sesja zaliczeniowa, która jako podsumowanie Waszej pracy zwiastowała zawsze wystawę WSR.

Chcąc powrócić do tej pięknej i ważnej dla życia szkoły tradycji, zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich najlepszych prac!

Grafiki, zdjęcia, animacje, filmy, projekty aplikacji - wszelkie przejawy Waszej twórczości mogą stać się częścią tegorocznej, również wyjątkowej wystawy. Ze względu na panujące ograniczenia - zarówno formalne, jak i te obyczajowe czy mentalne - wystawa odbędzie się w nowatorskiej, wirtualnej formie. Dlatego tym bardziej zachęcamy do przejrzenia swoich szuflad, dysków i pendrivów w poszukiwaniu najciekawszych prac (w formie cyfrowej i, po odpowiednim przetworzeniu, także tradycyjnych). Tradycyjnie prosimy o przesyłanie ich za pośrednictwem specjalnego formularza.

Do zgłaszania najlepszych, wyróżnionych prac swoich podopiecznych zachęcamy także wykładowców!

Najważniejsze informacje:

Do wystawy przygotujemy też, jak zawsze, specjalny katalog z prezentacją prac i ich autorów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt szkolareklamy@szkolareklamy.pl

Warto zobaczyć