Boże Narodzenie 2014 w Warszawskiej Szkole Reklamy

≡ 22 grudzień, 2014

Niezmiernie nam miło spędzać z Wami kolejne już Święta. Ostatni rok to czas wielu zmian, niektóre z nich planowaliśmy od dawna i cieszy nas ich realizacja - nowe specjalizacje, studia licencjackie czy nowa odsłona strony internetowej - inne nas zaskoczyły i przyjmujemy je ze smutkiem - odejście Leonarda Karpiłowskiego.

Był to też rok naszego, prywatnego święta, obchodziliśmy wszak 20-lecie istnienia na polskim rynku edukacyjnym. Dla Was to także był czas wielu zmian i ważnych wyborów. Warto więc w tych ostatnich dniach roku przysiąść na chwile, zastanowić się co przyniósł nam mijający rok i co chcemy osiągnąć w nadchodzącym.

Pozostając w świątecznych nastrojach życzymy Słuchaczom, Wykładowcom i Pracownikom spokojnej, rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole i dobrej zabawy w sylwestrową noc! Korzystając z tego czasu oddajmy się wszyscy świętowaniu i odpoczynkowi byśmy pełni energii spotkali się w 2015 roku.

Boże Narodzenie 2014 w Warszawskiej Szkole Reklamy