Dni Otwarte w Warszawskiej Szkole Reklamy!

≡ 12 styczeń, 2015

Po raz kolejny WSR otwiera przed Wami drzwi aby pobudzić Waszą kreatywność!

Zapraszamy na Dni Otwarte do Warszawskiej Szkoły Reklamy, podczas których poznacie nas bliżej i będziecie mogli spróbować swoich sił przy pracy z tabletem graficznym, przekonać się o magii telewizji oraz wziąć udział w sesji zdjęciowej w profesjonalnym studiu. Opowiemy Wam o szkole i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Spotkanie rozpocznie dyrektor WSR Sławomir Wojtkowski - opowie o szkole, misjinaszych specjalizacjach. Następnie odbędziemy wycieczkę po Szkole. Zajrzymy między innymi do studia, w którym będą czekać atrakcje dla amatorów kamery i aparatu. Zaś w jednej z sal komputerowych przygotowane zostaną stanowiska graficzne dla miłośników grafiki i animacji. W czwartek szczególnie zapraszamy przedstawicielki płci pięknej - będzie możliwość podejrzenia specjalizacji Wizaż i Charakteryzacja przy pracy: lustra, światła i cała góra kosmetyków do dyspozycji.

Warszawska Szkoła Reklamy regularnie organizuje otwarte, bezpłatne warsztaty i szkolenia dla wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą branżą kreatywną, mediową i reklamową. Pozwala to podejmować świadome wybory dotyczące dalszej drogi edukacyjnej oparte na rozwijaniu własnych talentów i pasji. Dzięki tematycznym spotkaniom można na własnej skórze przekonać się czy praca fotografa, grafika lub operatora kamery jest tym co tygrysy lubią najbardziej.

Przyjdź koniecznie i przekonaj się sam!

Dni Otwarte w Warszawskiej Szkole Reklamy!