Wizyta uczniów Lwowskiej Szkoły Reklamy w Warszawie

≡ 26 styczeń, 2015

W dniach 21-24 stycznia 2015 roku gościliśmy w naszych murach grupę uczniów z Lwowskiej Szkoły Reklamy im. Henrego Forda. Była to dla nich już kolejna okazja aby zwiedzić Warszawę i wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję warsztatach w WSR. Obejmowały one wycieczkę i zajęcia w Polskim Radiu, ćwiczenia reporterskie oraz dziennikarskie, a także wykłady z reklamy radiowej i internetowej. Zwiedzili też Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Stare Miasto. Jednak nie samą nauką człowiek żyje. Był także czas na zabawę i integrację z naszymi Słuchaczami. Jak sami przyznali były to dla nich niezwykle ciekawe doświadczenia. Duże wrażenie zrobiła też na nich Warszawa, jej historia i atrakcje. Grupie towarzyszył dyrektor Lwowskiej Szkoły Reklamy - Aleksander Hawrisz. My zaś czekamy już na kolejną okazję do wspólnych spotkań, tym razem we Lwowie.

Wizyta uczniów Lwowskiej Szkoły Reklamy

Wizyta uczniów Lwowskiej Szkoły Reklamy w Warszawie