Warsztaty w Studio Telewizyjnym, czyli Dzień Otwarty w WSR!

≡ 11 czerwiec, 2015

Już 20 czerwca (sobota), o godz. 12:00 rozpocznie się kolejny Dzień Otwarty w Warszawskiej Szkole Reklamy . Po części oficjalnej zapraszamy wszystkich uczestników na bezpłatne warsztaty w Studio Telewizyjnym WSR.

Jeśli nagrywasz filmy, prowadzisz kanał na YouTubie, marzysz o karierze operatora - to warsztaty są w sam raz dla Ciebie!

Podczas zajęć w ramach Dnia Otwartego WSR uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem podstawowych zasad oświetlenia studyjnego (światło 3 punktowe), pracy w technologii bluebox, a także pracy z kamerą i profesjonalnym sprzętem filmowym.

Każdy będzie miał okazję do tego, by sprawdzić się w roli realizatora i operatora, a także poznać tajniki nowoczesnych technologii i pracy w studiu.

Warsztaty poprowadzi Krystian Kielski - pracownik studia Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Serdecznie zapraszamy!

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 20 czerwca 2015 godz. 12:00 - 15:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Warsztaty w Studio Telewizyjnym, czyli Dzień Otwarty w WSR!