Fotografia Mody - bezpłatne warsztaty w ramach Dni Otwartych WSR!

≡ 11 czerwiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką w WSR na Dni Otwarte. Czerwcowym spotkaniom towarzyszy cykl tematycznych warsztatów. Już 27 czerwca (sobota) o godzinie 12:00, rozpocznie się prezentacja szkoły, a chwilę później uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach Fotografii Mody, które poprowadzi Anna Lange.

Fotografia Mody to ważna część komercyjnej pracy fotografa. To także interesująca możliwość obcowania ze studyjnym sprzętem i profesjonalnymi modelkami i wizażystami. Dlatego zapraszamy serdecznie na warsztaty, podczas których profesjonalny fotograf przeprowadzi pokazową sesję dzieląc się tajnikami swojego warsztatu, własnymi, niepowtarzalnymi metodami pracy w studio, które tworzy w oparciu o doświadczenie, charakter i styl swojej fotografii.

W trakcie warsztatu poznacie różne ustawienia oświetlenia fotograficznego, studyjny sprzęt i zasady współpracy z modelką.

Uwaga! Własny aparat mile widziany.

Serdecznie zapraszamy!

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 13 czerwca 2015 godz. 12:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Fotografia Mody - bezpłatne warsztaty w ramach Dni Otwartych WSR!