WSR ostrzega! - kampania w nowych mediach

≡ 25 czerwiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy rozpoczęła, na YouTube i Facebooku, kampanie WSR OSTRZEGA! w której zwracamy uwagę na problem dużego bezrobocia wśród młodych.

Spot kampanii WSR OSTRZEGA!

WSR stawia na rozwój praktycznych umiejętności, zgodnie z zapotrzebowaniem branży kreatywnej, wyróżniamy się na tle konkurencji. Zatrudniamy specjalistów-praktyków, nasi Słuchacze i Studenci już od pierwszego semestru mają do czynienia z zadaniami i projektami, z którymi na pewno spotkają się w pracy zawodowej.

Dzięki temu, w czasie edukacji w WSR, Słuchacze tworzą portfolio, które po ukończeniu szkoły stanowi doskonałą prezentację zdobytych umiejętności i zawodowych kompetencji. Szkoła zapewnia wsparcie w kształtowaniu ścieżki kariery i praktykach, dzięki prężnie działającemu Międzyuczelnianemu Biurze Karier. Zależy nam na promocji nowoczesnych form kształcenia opartych na współpracy z pracodawcami i praktyce zawodowej już od pierwszego roku nauki.

Dzięki dziewięciu specjalizacjomelastycznemu planowi zajęć WSR to doskonałe miejsce na realizowanie życiowych pasji i zdobywanie zawodowych kompetencji.

Warto zobaczyć

WSR ostrzega! - kampania w nowych mediach