Lato 2015 - wystawa prac w Kubku i Ołówku

≡ 01 lipiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy po raz kolejny, ma zaszczyt zaprosić na wystawę prac Studentów i Słuchaczy w kawiarni Kubek i Ołówek (ul. Kredytowa 8 w Warszawie).

Tym razem goście lokalu będą mogli obejrzeć prace pochodzące z wystawy semestralnej Mistrz i Uczeń - Okiem Leonarda, które były wcześniej prezentowane w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Dyrekcja WSR wytypowała siedem kreacji, wśród których znajdą się prace z zakresu reklamy drukowanej, grafiki i fotografii artystycznej.

Celem organizowanych wystaw jest promocja najzdolniejszych uczniów Warszawskiej Szkoły Reklamy. W Kubku i Ołówku - miejscu chętnie odwiedzanym przez Warszawiaków, będzie można odetchnąć przy porannej kawie, pożywnym lunchu lub smakowitym deserze i przy okazji poobcować z pracami naszych podopiecznych.

Autorami kreacji, które będzie można zobaczyć w kawiarni przy ul. Kredytowej są: Weronika Pawłowska, Klaudia Kamińska, Bartosz Zych, Patrycja Paszta oraz Natalia Stadnik.

Serdecznie zapraszamy od 1 lipca do 31 sierpnia.

Lato 2015 - wystawa prac w Kubku i Ołówku