Lato pełne upominków! WSR rozdaje prezenty

≡ 09 lipiec, 2015

Nabór do Warszawskiej Szkoły Reklamy ciągle trwa!

Dla wszystkich rozpoczynających naukę w roku szkolnym 2015/2016 przygotowaliśmy specjalne upominki. Zgodnie z naszą misją od lat kreatywnie zapylamy umysły młodych ludzi i zarażamy twórczą pasją. Dlatego w Wasze ręce trafią nasze „pszczółkowe“ koszulki w wybranych przez Was rozmiarach.

Koszuliki i książki dla nowych Słuchaczy. Nabór 2015

Pamiętamy także, że poza pasją, równie ważna jest zdobywana wiedza. Dlatego oprócz koszulki otrzymacie od nas wydaną nakładem Wydawnictw Naukowych Warszawskiej Szkoły Reklamy książkę autorstwa dr Anny Batko Marketing – wprowadzenie * węzłowe zagadnienia.

Książka dr Anny Batko jest kompendium wiedzy z zakresu marketingu, zarządzania, badań rynku i zachowań konsumentów. Stanowi znakomite uzupełnienie praktycznych umiejętności zdobywanych podczas nauki w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Upominkowe szaleństwo zaczęliśmy w lipcu. Prezenty czekają na każdego, kto zapisze się do szkoły w sekretariacie (do wyczerpania zapasów).

Lato pełne upominków! WSR rozdaje prezenty