Digital Paiting - bezpłatne warsztaty - 18 VII 2015 godz. 12:00

≡ 10 lipiec, 2015

Digital Paiting w najprostszym rozumieniu jest połączeniem technik malarskich, graficznych, fotograficznych i komputerowych. 18 lipca 2015, w ramach Dni Otwartych w WSR odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone tej technice.

O godzinie 12:00, tradycyjnie, przedstawiciel WSR opowie o Warszawskiej Szkole Reklamy. Uczestnicy będą mogli się dowiedzieć jak wygląda oferta edukacyjna szkoły, jak jest skonstruowany plan zajęć i zajrzą do sal, w których na co dzień odbywają się zajęcia.

Po prezentacji szkoły odbędą się bezpłatne, kreatywne warsztaty z malarstwa cyfrowego: “Digital Painting: malowanie i rysowanie w komputerze, warsztaty rozwijające kreatywność oraz doświadczenie w działalności zawodowej.” Zajęcia poprowadzi doświadczona malarka i rysownik, reżyser i producent filmów animowanych - Alina Skiba.

Dzień Otwarty i warsztaty z Digital Paitingu. Lipiec 2015

Tradycyjne narzędzia twórczych działań rysunkowych, graficznych i malarskich zostaną podczas warsztatów zamienione na komputer. Uczestnicy zajęć zdobędą podstawowe zasady projektowania plakatu, ilustracji, komiksu czy ulotki.

Digital Painting pozwala na opanowanie podstaw kompozycji, rozwija wyobraźnię, pozwala przetwarzać obrazy fotograficzne w dowolny sposób. Technika ta wyzwala odwagę w Twórczości i odkrywania swoich możliwość kreatywnych. Daje umiejętności stworzenia własnej wizytówki, ulotki, obrazka, ilustracji, plakatu, kolażu i innych form artystycznych.

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 18 lipca 2015 godz. 12:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Digital Paiting - bezpłatne warsztaty - 18 VII 2015 godz. 12:00