"Amy" - przedpremierowy pokaz w Multikinie i konkurs!

≡ 28 lipiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy, Multikino Ursynów oraz TVP2 zapraszają na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego pt. „Amy”, który odbędzie się 30 lipca 2015 (czwartek) o godz. 19:00.

Seans inauguruje cykl Kocham Kino w Multikinie. Pokazowi filmu będzie towarzyszyć dyskusja z udziałem Sebastiana Smolińskiego - krytyka filmowego, realizatora festiwalu filmowego “Dwa Brzegi” - oraz Artura Waczko - producenta filmowego i założyciela Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Amy - pokaz przedpremierowy w Multikinie

Film „Amy” opowiada dramatyczną i poruszającą historię wielkiej gwiazdy - Amy Winehouse. Dokument jest swoistą analizą drogi na szczyt i tragicznego upadku piosenkarki, zakończonego przedwczesną śmiercią. Film odsłoni nieznane wcześniej fakty z jej życia, a także rzuci nowe światło na okoliczności w których zginęła. Sława, narkotyki, talent i miłość, a wszystko to w znakomitej muzycznej oprawie.

Dla fanów Amy Winehouse i pasjonatów kina mamy zaproszenia na seans i spotkanie z gościem specjalnym. Wystarczy wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres marketing@szkolareklamy.pl i napisać kilka słów o ulubionej piosence Amy Winehouse. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Kocham Kino 30.07”. Zwycięzców powiadomimy o wygranej droga mailową.

Uwaga! Otrzymanie zaproszenia zobowiązuje do pozostania w trakcie dyskusji.

Serdecznie zapraszamy!

Sebastian SmolińskiSebastian Smoliński

Krytyk filmowy i operowy, pasjonat historii kina, student Kolegium MISH UW (amerykanistyka i kulturoznawstwo). Od kilku lat współpracuje z Festiwalem Dwa Brzegi. Jego teksty publikowane były m.in. w: „Tygodniku Powszechnym”, “Dwutygodniku”, „Kinie”, „Filmie” i „Stopklatce”. Stały współpracownik „Kultury Liberalnej”. Laureat III miejsca w Konkursie o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka w 2015 roku. Nieprzejednany miłośnik Ameryki, kebabów i suchych żartów. Lubi też jazz, ma dużą słabość do filmów przyrodniczych.

Relacja z przedpremierowego pokazu „Amy”

"Amy" - przedpremierowy pokaz w Multikinie i konkurs!