≡ 13 październik, 2015

Praktyczne przedmioty zawsze pod ręką? W WSR wybierasz jedną specjalizację, spośród wielu kierunków nauczania, ale plan układasz ze wszystkich przedmiotów dostępnych w ofercie. Obowiązkowe przedmioty, które stanowią trzon każdej specjalizacji, zredukowaliśmy do minimum. Bez straty czasu i zgodnie z Twoim potencjałem, dobierasz do podstawy programowej to, co lubisz, wtedy, kiedy masz na to ochotę. Gwarantujemy Ci indywidualne podejście do kształcenia i rozwój tych kompetencji, które Ty uznajesz za potrzebne.

WSR – szkoła uszyta na miarę Twoich potrzeb

WSR to szkoła, w której chcemy przygotować Cię do pracy związanej z komunikacją multimedialną, szczególnie w reklamie. Nasza misja od kilkunastu lat opiera się na kształceniu przydatnych umiejętności. Pod okiem naszych mentorów rozwijaj się twórczo i zdobądź kompetencje, które ułatwią ci start na rynku pracy. Właśnie dla Ciebie zatrudniamy najlepszą kadrę specjalistów-praktyków, która oprócz teorii, serwuje porządną dawkę ćwiczeń i warsztatów. Bezpłatny dostęp do studia, najnowszego oprogramowania graficznego i montażowego, sprzętu fotograficznego i filmowego, to możliwość praktycznego doskonalenia wszystkich kompetencji objętych programem kształcenia.

Stwarzamy Ci najlepsze warunki do rozwoju, pozbądź się ograniczeń i twórz z nami!