WSR - Szkoła, która stawia na praktykę!

≡ 13 styczeń, 2016

Marzysz o szkole, która umożliwi Ci porządny start na rynku pracy? Warszawska Szkoła Reklamy to miejsce, które od lat stawia na praktykę!

WSR w ciągu 20 lat działalności na rynku wykształciła absolwentów, których ścieżki kariery świadczą o tym, że nasz pomysł na uczenie po prostu się sprawdza!

Najważniejszy jesteś dla nas Ty i Twój rozwój. Nasi wykładowcy to przede wszystkim praktycy, od lat pracujący w branży reklamowej. Stawiamy na umiejętności, więc udostępniamy słuchaczom najlepszy sprzęt graficzny oraz foto/video. U nas nie tracisz czasu na zbędną teorię, ale masz możliwość odbycia przydatnych staży i praktyk, dzięki sprawnie działającemu Biurze Karier, które od tego roku przystąpiło także do programu Inkubator Przedsiębiorczości.

Nabór wiosenny otwieramy dla wszystkich, którzy czują, że nadszedł czas na poważne zmiany! Nowy semestr rusza już 13 lutego!

Zmień rolę

Zmień rolę, wybierz właściwy kierunek

Zmień charakter

Zmień charakter, wybierz właściwy kierunek

Zmień perspektywę

Zmień perspektywę, wybierz właściwy kierunek

Zmień strategię

Zmień strategię, wybierz właściwy kierunek

Zmień warsztat

Zmień warsztat, wybierz właściwy kierunek
Warszawska Szkoła Reklamy to zmiany, których szukasz!

WSR - Szkoła, która stawia na praktykę!