Ramię w Ramię o Reklamie nad Wisłą

≡ 31 sierpień, 2016

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej wakacjami powraca projekt Ramię w Ramię o Reklamie. Korzystając ze sprzyjającej pogody, czwarta edycja wydarzenia odbędzie poza murami Warszawskiej Szkoły Reklamy. Wszystkich, którzy zainteresowani są kreacją reklamową, zapraszamy 7 września o godzinie 19:00 do Gruntu i Wody, czyli modnej klubokawiarni ulokowanej przy bulwarze Flotylli Wiślanej.

4. Ramię w Ramię o Reklamie

Tym razem poruszonym tematem będzie udział w kampaniach reklamowych blogerów i youtuberów, których znaczenie stale wzrasta w polskiej popkulturze, a po ich wizerunek sięgają już nawet największe marki. Warszawską Szkołę Reklamy reprezentować będzie jej dyrektor Sławomir Wojtkowski, jak również Aneta Siejka prowadząca u nas zajęcia ze strategii reklamy. Wśród zaproszonych gości pojawią się znani Wam z wcześniejszych edycji Artur Roguski - autor bloga WhySoSocial.pl oraz Witold Koroblewski - dyrektor kreatywny w agencji Ambasada Brand Communication. Grono ekspertów uzupełni Marta Szafrańska - redaktor prowadząca magazynu Tube News, pierwszego w Polsce magazynu poświęconego gwiazdom YouTube’a.

Ramię w Ramię o Reklamie odbędzie się tradycyjnie przy wsparciu Newspoint, zajmującej się świadczeniem kompleksowych usług związanych z badaniami mediów. Reprezentanci tej firmy wzbogacą wieczór o prezentację komentarzy internautów na temat omówionych przez nas kampanii reklamowych. Dodatkową atrakcją będzie również poczęstunek wina przygotowany przez winiarnię Superiore.

Spotkanie ma charakter otwarty i bezpłatny, jednakże wymagana jest wcześniejsza rejestracja (pobierz darmowy bilet).

Do zobaczenia w przyszłą środę nad Wisłą!

Ramię w Ramię o Reklamie nad Wisłą