Impreza integracyjna 2016 naszym okiem

≡ 01 grudzień, 2016

W piątkowy wieczór 25 listopada drogi wszystkich słuchaczy i studentów Warszawskiej Szkoły Reklamy prowadziły na ulicę Chmielną, przy której odbyła się kolejna impreza integracyjna. Podobnie jak rok wcześniej, postawiliśmy na sprawdzoną klubokawiarnię Makulatura. Ten spokojny, a wręcz melancholijny na co dzień lokal, tego dnia zdecydowanie udało się nam ożywić.

Mister Norbert Kalinkowski, Miss Paula Nowak, dyrektor Sławomir Wojtkowski

Tegoroczna zabawa upłynęła nam w klimacie przeprowadzonych w listopadzie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Nikogo więc nie powinno dziwić, że w progu naszej sali witał nas Donald Trump, w którego z powodzeniem wcielił się Andrzej Sągin. Każdy, kto swoim strojem nawiązywał do prezydenta elekta lub jego głównej rywalki Hillary Clinton mógł liczyć na dodatkowe kupony do zrealizowania na barze.

Impreza okazała się frekwencyjnym sukcesem, bowiem na miejscu pojawiło się blisko 100 osób, w tym kadra w osobach Sławomira Wojtkowskiego, Piotra Modzelewskiego, Szymona Piasty i Michała Zeprzałki. Swoją obecnością zaszczyciły nas również przedstawicielki sekretariatu — Aleksandra Zaraś, Justyna Chyc, Ewa Maciejaszek i Renata Włodarska.

Impreza integracyjna 2016 naszym okiem