WSR i SlowArt obierają nagrody!

≡ 13 marzec, 2017

W środę, 1 marca, w Teatrze Palladium, odbyła się uroczysta Gala podsumowująca VIII edycję Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”. Na uroczystości obecne były ambasadorki tegorocznej kampanii: Anita Sokołowska, Paulina Chruściel i Anna Kalczyńska, które wspólnie z Idą Karpińską wręczały wyróżnienia. W wejściu do teatru szczególną uwagę zwrócił wyjątkowy model stylowego Fiata 500 cabrio, cały w czerwonych kwiatach logotypu organizacji, idealnie wpisujący się w tegoroczny pomysł kreacji całej kampanii „Wpadnij na przegląd do ginekologa”.

Gala Finałowa Kampanii Piękna bo Zdrowa 2017, fot. Katarzyna Boszko

Spot reklamowy kampanii, videorelacja i fotorelacja z wydarzeń zostały przygotowane przez dom produkcyjny SlowArt, przy współpracy z Warszawską Szkołą Reklamy.

WSR i SlowArt obierają nagrody!

• Aktualnie 4.50/5

Ocena: 4.5/5 (2 głosy)