Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty animacji - 22 VII (sobota) o 12:00

≡ 14 lipiec, 2017

Zapraszamy na najbliższy Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty animacji z Mariuszem Włodarskim. 22 lipca (sobota) o godzinie 12:00 spotykamy się w WSR. Twórcze spotkanie to nie lada gratka nie tylko dla osób zainteresowanych animacją, ale również dla pasjonatów grafiki komputerowej jak i tej tradycyjnej, komiksów, kreskówek i reklam animowanych! :)

Przygody Pana Muchy, Mariusz Włodarski, warsztaty animacji w Warszawskiej Szkole Reklamy

Przed głównym punktem programu, jakim są warsztaty odbędzie się również krótki wstęp dotyczący nauki w WSR, naszych 9 specjalizacji, trybów nauki, planu zajęć, warsztatów, praktyk oraz naszego wyposażenia. Dzień Otwarty jest również okazją do zwiedzenia szkoły, zadania wszystkich pytań oraz dostania pakietu materiałów informacyjnych. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymają kupony rekomendacyjne, które uprawniają do zniżki na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Plan warsztatów animacji

Mariusz Włodarski

Animator, grafik, rysownik. Pracował przy seriach kreskówek: Piesek Leszek, Człowiek Biegunka, Czesiek Hydraulik, Miś Puszapek, Kurczak Pindol, Hip Hip i Hurra Mami Fatale Agatka. Na swoim koncie ma kilka wydanych komiksów: Przygody Pana Muchy, Kapitan Bekon, Seria z Wszą a w niej: Szczurek i Mysz, Zbrodnia i Krowa, Zwierzęcy Patrol, Żądza Żbika.

Twórca animacji i grafiki do gier reklamowych i nie tylko. W jego portfolio znajdują się również takie animacje jak: Up in the sky, Blok Ekipa na Rejonie, Blok Ekipa atak Złomiarzy, Blok Ekipa w Poszukiwaniu Browaru Ralph Jump. Autor setek banerów dla branży reklamowej za czasów gdy walczył jako 22 letni freelancer o bułkę z masłem. We wszystkich ukrył przekaz podprogowy, który dziś zmienia świat na lepsze!

Warto zobaczyć:

Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty animacji - 22 VII (sobota) o 12:00