Dzień Otwarty - 2 VIII (środa) o 18:00!

≡ 24 lipiec, 2017

Pasjonatów reklamy przekonanych, że może być ona sztuką oraz młodych twórców wszelkich specjalności (fotografii, filmu, grafiki, tekściarzy) zapraszamy na spotkanie z artdirectorem, założycielem Warszawskiej Szkoły Reklamy Arturem Waczko. Porozmawiamy o rynku agencji reklamowych w Polsce, rynku sztuki i nowatorskim programie nauczania w WSR opartym o realizację konkretnych zleceń reklamowych pochodzących od organizacji non-profit. O tym jak tworzyć własne portfolio i jak skutecznie używać go podczas rozmów kwalifikacyjnych. Chętni mogą przynieść najlepsze swoje prace, poddać konsultacji artdirectorskiej i poczuć się jak w agencji reklamowej!

Dom sztuki i agencja reklamowa - nauka w Warszawskiej Szkole Reklamy

Dzień Otwarty to także unikalna możliwość odwiedzenia wszelkich szkolnych zakamarków - od nowoczesnych sal komputerowych, wykładowych i konferencyjnych, aż po liczne pracownie specjalistyczne, na czele z ciemnią fotograficzną czy pracownią malarską. To również okazja do przekonania o jedynym w swoim rodzaju klimacie WSR - artystycznym duchu panującym w jej murach, miłych i kreatywnych relacjach z kadrą, a także przyjaznym sekretariacie.

Uczestnicy Dnia Otwartego otrzymają komplet materiałów informacyjnych o szkole oraz kupony rekomendacyjne, które uprawniają do zniżki na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Zapraszamy 2 sierpnia (środa) o godzinie 18:00! Szkoła jak agencja reklamowa i dom sztuki – o metodach nauki w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Warto zobaczyć:

Dzień Otwarty - 2 VIII (środa) o 18:00!

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)