Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty z podstaw fotografii studyjnej ➡️ 16 VI 2018, godz. 12:00

≡ 08 czerwiec, 2018

Już 16 czerwca 2018 r. w WSR kolejny Dzień Otwarty! Tym razem uczestnicy zostaną przez nas poczęstowani nie tylko teorią na temat szkoły - zapraszamy na praktyczny warsztat z podstaw fotografii studyjnej!

Dzień Otwarty & Bezpłatne warsztaty fotografii studyjnej. 16 czerwca 2018, godz. 12:00

Główną ideą Dni Otwartych WSR jest przekazanie Wam informacji na temat tego, jak wygląda nauka u nas - jakie mamy specjalizacje, przykładowe przedmioty oraz kto u nas uczy. Jednak największą wartością WSR jest szeroko pojęta praktyka, dzięki której już na pierwszym roku prace naszych Słuchaczy pojawiają się na wystawach, a Absolwenci świetnie dają sobie radę na rynku pracy.

Dlatego też zapraszamy Was na praktyczny warsztat z podstaw fotografii studyjnej, który poprowadzi Krystian Kielski - kierownik studia Slow Art. Podczas warsztatów będziecie mogli sprawdzić zaplecze techniczne WSR oraz zacząć przygodę z fotografią studyjną. To też świetna okazja do tego, aby poczuć namiastkę klimatu panującego w szkole i sprawdzić na własnej skórze, co oznacza “praktyczny model kształcenia”.

Serdecznie zapraszamy!

• Aktualnie 4.85/5