Ucz się za darmo! Zdobądź stypendium artystyczne Warszawskiej Szkoły Reklamy!

≡ 14 czerwiec, 2018

Podejmij wyzwanie i ucz się za darmo w największej branżowej szkole artystycznej w Polsce! Prześlij swoje prace i wygraj stypendium Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Dzięki własnemu talentowi masz szansę na bezpłatną naukę przez cały okres trwania nauki w ramach jednej z 8 specjalizacji. Wystarczy, że podzielisz się z nami swoimi pracami i wypełnisz wniosek stypendialny do 23 lipca 2018 r.

konkurs stypendialny 2018

Warszawska Szkoła Reklamy to placówka stawiająca przede wszystkim na praktykę i promocję swoich wychowanków. Dlatego chcemy abyś Ty również w praktyce przekonał nas do inwestycji w Twoje zdolności. Umiejętności, które tu zdobędziesz w połączeniu z pasją na pewno zaowocują przewagą na rynku pracy i bogatym portfolio.

Dołącz do grona naszych najzdolniejszych Słuchaczy, których prace prezentujemy podczas wystaw semestralnych w takich miejscach jak Mazowiecki Instytut Kultury, Hala Koszyki czy Centrum Przedsiębiorczości Targowa. Doradzimy Ci przy wyborze modelu kształcenia najlepiej dostosowanego do Twoich predyspozycji i zdolności. Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła na drodze rozwoju zawodowego, a specjaliści i praktycy uczący w WSR pokierują rozwojem Twoich kompetencji.

Podstawowe informacje o konkursie:

Wierzymy, że każdy posiada unikalny, wyjątkowy potencjał, który odpowiednio pielęgnowany pozwoli znaleźć swoją ścieżkę w szerokiej gamie specjalizacji branży komunikacji marketingowej: grafice, filmie, fotografii, wizażu czy animacji. W każdej z tych dziedzin poszukujemy talentów dlatego śmiało chwal się przed nami swoimi zdjęciami, filmami, grafikami lub innymi dziełami Twojego autorstwa!

Warto zobaczyć:

Ucz się za darmo! Zdobądź stypendium artystyczne Warszawskiej Szkoły Reklamy!

• Aktualnie 4.82/5

Ocena: 4.8/5 (22 głosy)