Dzień Otwarty ✅ Bezpłatne warsztaty fotograficzne ➡️ 26 VII 2018, godz. 18:00

≡ 23 lipiec, 2018

26 lipca 2018 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w WSR odbędzie się Dzień Otwarty połączony z bezpłatnymi warsztatami z fotografii studyjnej!

Dzień Otwarty & bezpłatne warsztaty fotograficzne. 26 lipca 2018 r., godz. 18:00

Uczestnicy Dnia Otwartego dowiedzą się jak wygląda nauka w WSR - jakie mamy specjalizacje, przykładowe przedmioty oraz kto u nas uczy. Ale to nie wszystko. Ponieważ WSR jest nazywana szkołą praktyczną zapraszamy na bezpłatne warsztaty z podstaw fotografii studyjnej.

Bezpłatne zajęcia w ramach WSR są świetną okazją do poznania sprzętu szkoły oraz sprawdzenia jak wyglądają zajęcia. Zbliżające się warsztaty poprowadzi Krystian Kielski - kierownik studia Slow Art. Podczas warsztatów będziecie mogli sprawdzić zaplecze techniczne WSR oraz zacząć przygodę z fotografią studyjną.

Na uczestników Dnia Otwartego czekają również vouchery uprawniające do zniżki na wpisowe do szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Dzień Otwarty ✅ Bezpłatne warsztaty fotograficzne ➡️ 26 VII 2018, godz. 18:00