Zdobądź Stypendium Artystyczne WSR o wartości 10.000 PLN!

≡ 19 kwiecień, 2019

Masz talent? Tworzysz? Chcesz się rozwijać pod opieką specjalistów z branży artystycznej? Jeśli na każde z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi: „tak” - podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie w którym główną nagrodą jest Stypendium Artystyczne Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Już 3 czerwca 2019 r. rozpoczynamy nabór kreatywnych prac, które wezmą udział w konkursie. Mogą to być dowolne formy plastyczne, literackie, audiowizualne (grafiki, fotografie, malarstwo, filmy, projekty stron internetowych, makijaże, animacje itp.). Teczki wraz z formularzami zgłoszeniowymi można składać do 22 czerwca 2019 r.

Wygraj Stypendium Artystyczne Warszawskiej Szkoły Reklamy!

Nagrodą główną jest Stypendium Artystyczne obejmujące dwa lata bezpłatnej nauki na jednej z siedmiu wybranych specjalizacji: projektowaniu graficznym, multimediach, fotografii artystycznej i reklamowej, animacji, realizacji lub produkcji filmowej oraz wizażu i charakteryzacji. Wartość stypendium (w zależności od wybranej specjalizacji) to ok. 10.000 PLN!

Dołącz do grona naszych najzdolniejszych Słuchaczy, których prace prezentujemy podczas wystaw semestralnych w takich miejscach jak Mazowiecki Instytut Kultury, Hala Koszyki czy Centrum Kreatywności Targowa. Doradzimy Ci przy wyborze modelu kształcenia najlepiej dostosowanego do Twoich predyspozycji i zdolności, a nasza kadra pomoże w rozwoju Twoich kompetencji.

Podstawowe informacje o konkursie:

Wierzymy, że każdy posiada unikalny, wyjątkowy potencjał, który odpowiednio pielęgnowany pozwoli znaleźć swoją ścieżkę w szerokiej gamie specjalizacji branży komunikacji marketingowej: grafice, filmie, fotografii, wizażu czy animacji. W każdej z tych dziedzin poszukujemy talentów dlatego śmiało chwal się przed nami swoimi zdjęciami, filmami, grafikami lub innymi dziełami Twojego autorstwa!

Zdobądź Stypendium Artystyczne WSR o wartości 10.000 PLN!

Ocena: 5.0/5 (4 głosy)