Dzień Otwarty ✅ pokaz najlepszych etiud filmowych WSR ➡️ 29 VI 2019, godz. 12:00

≡ 25 czerwiec, 2019

Zapraszamy czwarty, czerwcowy Dzień Otwarty WSR. Ostatnie w tym miesiącu spotkanie, zaplanowaliśmy z myślą o osobach, które z różnych powodów nie są w stanie dotrzeć do nas w tygodniu - zapraszamy w sobotę, 29 czerwca 2019 r. na godzinę 12:00.

Weekendowe spotkanie dedykowane jest dla osób, które są zainteresowane nauką na każdej z dziewięciu specjalizacji WSR. Podczas Dnia Otwartego będziecie mieli możliwość obejrzeć szkołę, sprawdzić jej wyposażenie, dowiedzieć się o możliwościach połączenia nauki z pracą i przede wszystkim zadać nurtujące Was pytania. Szepniemy też słówko na temat Konkursu Stypendialnego. Osoby zdecydowane na naukę otrzymają kupon rabatowy na wpisowe do szkoły.

Dla osób zainteresowanych specjalizacjami filmowymi: produkcją, realizacją obrazu oraz animacją przygotowaliśmy “próbkę” możliwości naszych Słuchaczy - czyli pokaz najlepszych etiud, które zostały zrealizowane w ramach nauki w WSR.

Serdecznie zapraszamy!

Ocena: 5.0/5 (4 głosy)