Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty pt.: "Komiks w social media" ➡️ 24 VII 2019, godz. 17:00

≡ 19 lipiec, 2019

Tego w WSR jeszcze nie było! Już 24 lipca (środa) o godzinie 17:00 rozpocznie się Dzień Otwarty WSR oraz bezpłatne warsztaty, podczas których dowiecie się w jaki sposób za pomocą bezpłatnych i prostych narzędzi tworzyć zabawny kontent na kanały social media.

Warsztaty pt. Komiks w social mediach poprowadzi Artur Waczko - wydawca i artdirector z 20. letnim doświadczeniem. Podczas zajęć z Arturem, dowiecie się jak atrakcyjnie ilustrować przekazywane treści i skupiać uwagę odbiorców. Głównym założeniem jest, aby każdy z Was był w stanie stworzyć autorski komiks bez użycia ołówka, kredek, komputera. Czy jest to możliwe? Tak! Jedyne narzędzie jakim będziecie się posługiwać to Wasze smartfony (zatem koniecznie weźcie je ze sobą).

Ale, ale… Nie samymi warsztatami człowiek żyje! Dla ciekawskich mamy też przygotowane, kompleksowe informacje na temat WSR. Podczas Dnia Otwartego dowiecie się jakie mamy kierunki nauczania, dlaczego stawiamy na praktykę, zajrzycie do naszych pracowni. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z nauką u nas. Mamy też dla Was przygotowany mały upominek - kupony upoważniające do zniżki na wpisowe.

Serdecznie zapraszamy!

Dni Otwarte: 24 lipca 2019 r. (środa), godz. 17:00 - 20:00

17:00-17:40 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
17:40-20:00 Komiks w social media” - Artur Waczko