Plener dla grup weekendowych i zaocznych - Łódź, 3-4 czerwca 2017 r.

≡ 09 maj, 2017
Plener dla grup weekendowych i zaocznych - Łódź, 3-4 czerwca 2017 r.; fot: Wikipedia

Informacje na temat wiosennego pleneru malarsko - fotograficzno - filmowo - medialnego (z elementami wyjazdu integracyjnego) dla Słuchaczy grup weekendowych i zaocznych Warszawskiej Szkoły Reklamy - Łódź, 3-4 czerwca 2017 r.

1. czas trwania wyjazdu: od 3 czerwca (sobota, rano) do 4 czerwca (niedziela, wieczorem)
  2. zbiórka: Dworzec PKP Warszawa Centralna, hall główny, 3 czerwca (sobota), godz. 9:45
  3. powrót: Dworzec PKP Warszawa Centralna, peron 1, 4 czerwca (niedziela), godz. 19:15
  4. miejsce pobytu: hostel w centrum miasta
  5. opłata: 200 zł; obejmuje przejazd pociągiem na trasie Warszawa-Łódź (w obie strony), nocleg, wyżywienie (śniadanie + 2 obiadokolacje) oraz dodatkową atrakcję - niespodziankę
  6. co trzeba koniecznie zabrać: dokumenty (legitymacja szkolna lub studencka), pieniądze na tzw. rozrywki dodatkowe, artykuły piśmiennicze (zeszyt, długopis) oraz zestaw sprzętów i materiałów potrzebnych do wykonywania prac plenerowych (wg odrębnych ustaleń z opiekunami specjalizacji, patrz: forum WSR)
  7. inne elementy koniecznie potrzebne: dobry humor, świetna kondycja psychofizyczna, intelektualna, emocjonalna, a nawet duchowa oraz tzw. wola integracji

Uwagi dodatkowe

Plener dla grup weekendowych i zaocznych - Łódź, 3-4 czerwca 2017 r.

• Aktualnie 4.73/5

Ocena: 4.7/5 (15 głosów)