Wyposażenie

Siedziba Warszawskiej Szkoły Reklamy zajmuje pierwsze piętro dwukondygnacyjnego pawilonu usługowego na warszawskim Ursynowie. Na 1200 m 2 powierzchni znajduje się: sala konferencyjna (na 100 osób), 3 sale komputerowe (70 stanowisk), 2 sale wykładowe (po 50 osób) oraz liczne pracownie tematyczne: studio fotograficzne o wysokości 4,30m i powierzchni 45 m 2, ciemnia fotograficzna, pracownia rysunkowo-malarska (sztalugi / kawalety), pracownia wizażu i body paintingu, pracownia fryzur oraz pracownia planowania mediów i symulacji kampanii promocyjnych.

Wycieczka po Warszawskiej Szkole Reklamy

Pracownie komputerowe

Pracownia Mac w Warszawskiej Szkole Reklamy

Szkoła dysponuje trzema pracowniami komputerowymi, 2 PC (52 stanowiska) i MAC (18 stanowisk). Wszystkie komputery wyposażone są w specjalistyczne licencjonowane oprogramowanie (m.in. pakiet Adobe Master Collection oraz Adobe Design Collection, pakiet Animation Academy w skład którego wchodzą m.in. Photoshop, Illustrator, Montion Design, Corel Draw, 3D Studio Max, Maya, Final Cut Studio.

Dodatkowo do dyspozycji uczniów są tablety graficzne Wacom Intuos 4 oraz 5, będące na wyposażeniu szkoły. Tablety są dostępne podczas zajęć w pracowniach informatycznych ale również po ich zakończeniu.

Studio fotograficzne

Studio fotograficzne Warszawskiej Szkoły Reklamy wyposażone jest w profesjonalny sprzęt fotograficzny firmy Broncolor i Elinchrom (generatory i głowice Elinchrom, lampy kompaktowe, generator i głowice Broncolor), małoobrazkowe aparaty cyfrowe Canon oraz stałoogniskowe obiektywy Sigma. Do dyspozycji w studio znajduje się także szeroka gama akcesoriów i statywów firmy Manfrotto oraz analogowe aparaty średnio i wielkoformatowe.

Szkoła dysponuje kamerami wysokiej rozdzielczości (HDV) firm Sony i Canon. W wyposażeniu studia znajdują się także zestawy do rejestracji dźwięku (rekordery Zoom H4n, zestawy mikrofonowe Sennheiser i Rode) oraz zestawy światła reporterskiego i studyjnego. Szkoła posiada profesjonalne filmowe statywy firm Sachtler i Manfrotto, statyw typu Stedicam (FloatCam FC12) oraz pełen zestaw kamerowy Betacam SP.

Pracownia wizażu i stylizacji fryzur

Pracownia Wizażu w Warszawskiej Szkole Reklamy

W szkole znajdują się również dwie w pełni wyposażone sale przystosowane do prowadzenia zajęć tematycznych jak i kursów z zakresu wizażu, charakteryzacji, stylizacji fryzur i body paintingu. Obie pracownie posiadają po 8 stanowisk z podświetlanymi lustrami, stołami i miejscami do siedzenia. W sali wizażu dodatkowo znajduje się bogata paleta różnorodnych kosmetyków niezbędnych do wykonania od podstaw profesjonalnego makijażu.

Wypożyczalnia sprzętu

Sprzęt udostępniany jest słuchaczom szkoły nieodpłatnie w celach dydaktycznych, po wcześniejszej rezerwacji. Uczniowie wypożyczający sprzęt zobowiązani są do dostarczenia materiałów ze studia w celach promocyjnych z prawem do ich wykorzystania oraz wolnych od wszelkich wad prawnych.

W swojej ofercie mamy również wypożyczalnie sprzętu dla firm i osób prywatnych w celach komercyjnych.

Warszawska Szkoła Reklamy jest także właścicielem sprzętu, który już wyszedł z codziennego użycia np. kamery typu VHS, SVHS, kamery na kliszę światłoczułą Pentaflex 16 oraz kamery 8mm.

Oceń:

Wyposażenie

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (243 głosy)