Dni otwarte

Dni otwarte w WSR! przyjdź, zobacz, dowiedz się więcej! rys. Małgorzata KlimkiewiczDni otwarte to spotkania dla wszystkich osób zainteresowanych nauką w szkole lub po prostu pracą w branży reklamowej. Organizujemy je często, aby spotykać się w bardziej kameralnym gronie. Podczas dni otwartych oczywiście mówimy o szkole, prezentujemy krótko nasz dorobek i dokonania, ale nie wygłaszamy płomiennych przemówień. Stawiamy raczej na rozmowę. Podejmujemy tematy związane z reklamą jako zjawiskiem społecznym i kulturowym, przyszłym miejscem pracy oraz – to dla nas ważne – możliwościami połączenia osobistych talentów, pasji i zainteresowań z profesją reklamową.

Spacerowi po szkole towarzyszą także mniej formalne rozmowy z aktualnymi słuchaczami szkoły oraz atrakcje-niespodzianki. Na życzenie dokonujemy wstępnej diagnozy predyspozycji do nauki w poszczególnych specjalizacjach za pomocą stworzonego w WSR narzędzia, tzw. testu predyspozycji.

Oczywiście każdy uczestnik dnia otwartego otrzymuje komplet materiałów informacyjnych o szkole oraz – w wybranych okresach – kupony rekomendacyjne, które uprawniają do zniżki na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

dla specjalizacji Wizaż i Charakteryzacja

Data Godzina Temat i prowadzący
25 sierpnia 2016 r. (czwartek) 17:00 - 20:30 Warsztaty charakteryzacji filmowej -
prowadząca: Agnieszka Wojciechowska
22 września 2016 r. (czwartek) 17:00 - 20:30 Warsztaty makijażu
prowadząca: Magdalena Kossakowska

dla pozostałych specjalizacji

Data Godzina Temat i prowadzący
27 sierpnia 2016 r. (sobota) 12:00 - 14:00 Od pomysłu do biznesu - zakładamy startup!
prowadzący: Michał Misztal

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Szczegółowe informacje na temat organizacji Dni Otwartych dla specjalizacji Wizaż i Charakteryzacja znajdziesz zakładce Wiadomości na stronie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji.

Warto zobaczyć