sie
17

Praktyczny model kształcenia – zaliczenia projektowe jako portfolio - Dzień Otwarty, 19 VIII (sobota), godz. 12:00

Praktyczny model kształcenia - zaliczenia projektowe jako budowanie portfolio - Dzień Otwarty, 19.08.2017, godz. 12:00

19 sierpnia (sobota), o godzinie 12:00 w WSR odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego opowiemy na czym polega i jak rozumiemy „Praktyczny model kształcenia”. Jeśli szukasz szkoły, w której nabędziesz konkretne umiejętności – jako grafik, animator, wizażysta, filmowiec, fotograf, czy strateg – koniecznie sprawdź naszą ofertę!

sie
10

Dzień Otwarty - 12 VIII (sobota) o 12:00! - Planowanie kariery zawodowej w branży komunikacji marketingowej oraz mediach

Planowanie kariery zawodowej w komunikacji marketingowej i w mediach - Dzień Otwarty. 12 sierpnia 2017, godz. 12:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Dni Otwartych WSR, które odbędzie się 12 sierpnia 2017 r. (sobota) o godzinie 12:00. Tematem przewodnim będzie planowanie kariery zawodowej w branży komunikacji marketingowej i mediach. Nie przegap!

lip
31

Warsztaty dziennikarsko-filmowe w Centrum Wspierania Rodzin

Warsztaty dziennikarsko-filmowe w Centrum Wspierania Rodzin, Warszawska Szkoła Reklamy

Przez ostatnie dwa tygodnie mieliśmy przyjemność współprowadzić Warszawską Akademię Nowych Mediów realizowana przez TV Młodzieżowa we współpracy z dziennikarką Sonią Tulczyńską!

lip
28

Znamy laureatów II edycji konkursu stypendialnego!

Komunikat Komisji Konkursu o Stypendium na bezpłatną naukę w Warszawskiej Szkole Reklamy

Zobacz kto wygrał II edycję konkursu i dostał stypendium w postaci bezpłatnej nauki w Warszawskiej Szkole Reklamy na cały okres kształcenia!