WSR rozpoczyna współpracę z Canon Polska! Zapraszamy na warsztaty!

≡ 12 czerwiec, 2019

Już w najbliższą środę - 19 czerwca 2019 r. zapraszamy do WSR na pierwsze bezpłatne warsztaty poświęcone pracy z nowym systemem Canon EOS R. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną nowe aparaty i obiektywy z serii EOS R.

Warszawska Szkoła Reklamy & Canon Polska - współpraca i warsztaty dla słuchaczy WSR. 19 czerwca 2019, godz. 13:45

Uczestnicy będą mieć wyjątkową okazję nie tylko poznać parametry techniczne i funkcje nowego sprzętu, ale także w praktyce przetestować je w warunkach studyjnych i plenerowych. Szkolenie poprowadzi Robert Woźniak – fotograf i wieloletni szkoleniowiec współpracujący z Canonem od prawie dwudziestu lat. Warsztaty dedykowane są Słuchaczom i Studentom Warszawskiej Szkoły Reklamy ze specjalizacji fotograficznych.

Liczba miejsc ograniczona! LIMIT MIEJSC: 20

Prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń pod adres szkolareklamy@szkolareklamy.pl w tytule wpisując „Warsztaty Canon”. W treści prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska oraz specjalizacji i roku.
Np.: „Adam Kowalski, Fotografia artystyczna i reklamowa, I rok”

Warsztaty z Canon Polska - 19 VI 2019 r., godz. 13:45-17:00

13:45-15:00 Prezentacja aparatów i obiektywów Systemu EOS R: Prezentacja aparatów i obiektywów Systemu EOS R: Aparat EOS R, EOS RP – zastosowane technologie, główne zalety; Obiektywy RF – zastosowane technologie, główne zalety, adaptery RF na EF/EF-S – współpraca z obiektywami do lustrzanek; Oryginalne aplikacje i oprogramowanie Canon
15:00-17:00 Warsztaty w studio i w plenerze z wykorzystaniem lamp studyjnych i lamp Canon Speedlite

WSR rozpoczyna współpracę z Canon Polska! Zapraszamy na warsztaty!