Wystawa Semestralna WSR - zbiórka prac - na zgłoszenia czekamy do 13 czerwca 2021 r.

≡ 07 czerwiec, 2021

Wracamy z nowym siłami i liczymy na Waszą kreatywność! Przed nami kolejna odsłona Wystawy Semestralnej WSR, pora więc przejrzeć teczki i foldery. Wasze prace z ostatniego roku szkolnego/akademickiego niech ujrzą światło dzienne!

Pochwalcie się swoimi osiągnięciami w tym roku i skorzystajcie z naszego formularza (w formie cyfrowej) lub zostawcie swoje dzieła w sekretariacie (prace rysunkowe, malarskie i rzeźbiarskie). Pokażmy, że pandemia nie uśpiła twórczej energii i mamy czym się pochwalić.

Prace przyjmujemy do: 13 czerwca 2021 r.

Pod koniec czerwca planujemy wernisaż organizowany w siedzibie WSR. Chcemy oddać całą przestrzeń szkoły w Wasze ręce i to dosłownie. Sale, korytarze, patio, SlowArt… Wszystkie dostępne miejsca zyskają nowy, kreatywny charakter stworzymy mocą Waszej twórczości. Mile widziane są prace graficzne, animacje, zdjęcia, rysunki, filmy i wszelkie inne formy powstałe w wyniku realizacji zajęć w ostatnim roku.

Promocja dokonań naszych podopiecznych to ważny filar misji WSR/WSBMiR. Wystawy są doskonałą okazją do prezentacji swojego dorobku, a społeczność skupiona wokół naszej instytucji wzbogaca się dzięki takim wydarzeniom o nowych twórców i odbiorców. Z radością przystępujemy do organizacji tego wydarzenia i liczymy na Wasze wsparcie - zarówno w wymiarze kreatywnym i merytorycznym, jak i wyrażone obecnością oraz zainteresowaniem.

Do zgłaszania najlepszych, wyróżnionych prac swoich podopiecznych zachęcamy także wykładowców!

Najważniejsze informacje:

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt szkolareklamy@szkolareklamy.pl

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)