Nowa kampania reklamowa WSR

≡ 23 styczeń, 2015

Czy widzieliście już naszą najnowszą kampanie reklamową? Mac czy Mac to nowa odsłona praktycznej kampanii reklamowej Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Niezależnie czy stoisz przed wyborem swojej drogi życiowej czy planujesz podszkolić swoje umiejętności i zdobyć nowe wiadomości. Pamiętaj, że podstawą pracy jest doświadczenie, które nabywa się poprzez praktyczne warsztaty, kursy i praktyki zawodowe. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą, sprawdź naszą bogatą ofertę specjalizacji i kursów, podczas których będziesz mógł zdobyć niezbędne umiejętności. Ucz się, pracuj i spełniaj marzenia w kreatywnej atmosferze Warszawskiej Szkoły Reklamy. Warto pomyśleć o przyszłości!

Kampania reklamowa WSR 2015r.

Kampania reklamowa Warszawskiej Szkoły Reklamy Kampania reklamowa Warszawskiej Szkoły Reklamy Kampania reklamowa Warszawskiej Szkoły Reklamy

Nowa kampania reklamowa WSR

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)