≡ 08 kwiecień, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy we współpracy z Discover Europe zaprasza na kolejne już bezpłatne warsztaty fotograficzne!

“Warsztat w studio fotograficznym. Fotografia produktowa na przykładzie fotografii szkła”.

Termin: 11 kwietnia (sobota), godz. 12:00 - 15:00.

Bezpłatne warsztaty fotograficzne na dniu otwartym w Warszawskiej Szkole Reklamy - 11 kwietnia 2015 r. - fot. Michał ZagórnyW ramach zajęć poznacie podstawy pracy ze sprzętem studyjnym oraz będziecie mogli w praktyce przekonać się jak wygląda profesjonalna sesja produktowa. Zajęcia poprowadzi Michał Zagórny - wieloletni praktyk w zakresie fotografii reklamowej i portretowej, a także doświadczony wykładowca WSR.

Jeśli myślicie o swojej przyszłości w kontekście fotografii to nie możecie przegapić tej okazji! Wielu z Was będzie zaczynać właśnie od sesji produktowych. Możliwe, że Wasza droga pójdzie dalej inną ścieżką lecz na pewno podstawy, które poznacie podczas warsztatów pozwolą Wam pewniej stawiać pierwsze kroki w branży. I nie ważna czy dysponujecie aktualnie najnowszym sprzętem czy starym aparatem po dziadku. Najważniejsze jest Wasze wyczucie i znajomość technik pracy w studiu i plenerze - tego Was nauczymy! W sobotę na warsztat weźmiemy szkło - materiał o tyle ciekawy co wymagający. Pozwoli to przećwiczyć różne warianty oświetlenia i uzyskać niebanalne efekty.

Prosimy o zabranie własnych aparatów fotograficznych (nie musi to być Canon 7d(; ).

Kilka zdjęć z warsztatów: Fotografia produktowa na przykładzie fotografii szkła