WSR i lata 80. - czyli nowa kreacja reklamowa!

≡ 25 maj, 2015

W drugiej połowie maja na stacjach warszawskiego metra oraz w prasie drukowanej pojawiły się reklamy WSR z nową kreacją wizualną. Przekaz, swoją stylistyką nawiązuje do lat ’80. oraz kultowych już gier na Atari i Commodore. Najstarsze pokolenia naszych absolwentów na pewno pamiętają czasy świetności takich tytułów jak Pac-Man, który został na stałe wpisany do kanonu popkultury.

WSR i lata '80. Nowa kreacja reklamowa.

Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na długą historię Warszawskiej Szkoły Reklamy - od ponad 20 lat cieszymy się zaufaniem i nieustającym zainteresowaniem młodych, kreatywnych ludzi.

WSR w odróżnieniu od „tradycyjnych” placówek, nadających różne tytuły naukowe, nie traci na aktualności i wartości. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dzięki czemu wychodzi na przeciw aktualnym potrzebom zarówno uczniów, jak też ich przyszłych pracodawców.

Nasza nowa kreacja ma również na celu odzwierciedlić tendencje skupiające się wokół techniki. Dziś widać najwyraźniej, że komputer stał się najlepszym przyjacielem nie tylko amatorów gier, ale większości specjalistów od kreacji, promocji i nowych mediów.

WSR i lata 80. - czyli nowa kreacja reklamowa!