Bezpłatne warsztaty telewizyjne w ramach dnia otwartego 11 VII 2015 godz. 12:00

≡ 04 lipiec, 2015

11 lipca 2015 r. (sobota) o godzinie 12:00 rozpocznie się już drugi w tym miesiącu Dzień Otwarty WSR. Po prezentacji szkoły uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach telewizyjnych.

Dzień Otwarty. Warsztaty telewizyjne. Lipiec 2015

Zajęcia odbędą się w studio filmowo-fotograficznym WSR, w którym powstają zarówno produkcje szkolne, jak też komercyjne. W naszym studio często gościmy aktorów Teatru Kamienica. W ostatnim semestrze odbyły się tu również sesje fotograficzne Czesława Mozila oraz Justyny Steczkowskiej.

Warsztaty rozpoczniemy od omówienia dostępnego sprzętu do rejestracji wideo - kamer Sony i Blackmagic oraz lustrzanek Canon 6D. Następnie popracujemy nad oświetleniem wykorzystując różne rodzaje lamp i technikę trzypunktowego świecenia postaci. Na koniec zaś połączymy zdobytą wiedzę z techniką bluescreen wykorzystywaną powszechnie w produkcjach telewizyjnych i filmowych.

Szczególnie zapraszamy osoby zainteresowane specjalizacją: Realizacja Filmowa i Telewizyjna.

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 11 lipca 2015 godz. 12:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Bezpłatne warsztaty telewizyjne w ramach dnia otwartego 11 VII 2015 godz. 12:00