Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2015 wystartował!

≡ 07 wrzesień, 2015

Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2015 wystartował! Jest to doskonała okazja dla wszystkich maturzystów, do zapoznania się z ofertami edukacyjnymi szkół policealnych oraz wyższych. Targi rozpoczęły się 7 września 2015 r. w Szczecinie, a zakończą 29 września w Łodzi.

Wśród wystawców nie zabraknie oczywiście Warszawskiej Szkoły Reklamy. Jako wieloletni partner PERSPEKTYW zadbamy o stronę merytoryczną - nasi wykładowcy: Artur Waczko, Sławomir Wojtkowski oraz Andrzej Sągin znajdą się wśród prelengentów. Jak co rok, wykonamy również relacje filmowe oraz fotograficzne.

Salon Maturzystów - jesień 2015

Zapraszamy bardzo serdecznie na nasze stoiska, gdzie będzie możliwość rozmowy z absolwentami oraz uczniami WSR z różnych specjalizacji. Oczywiście nie zabraknie materiałów informacyjnych w postaci multimedialnej (pokaz prac Słuchaczy i Absolwentów) oraz katalogów z kluczowymi informacjami o Szkole.

Szukajcie nas w następujących miastach:

Do zobaczenia!

Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2015 wystartował!