Digital Paiting - bezpłatne warsztaty w ramach Dnia Otwartego WSR 12 IX 2015, godz. 12:00

≡ 10 wrzesień, 2015

Digital Paiting jest malarstwem i rysunkiem tworzonym przy pomocy komputera. Od klasycznej formy tworzenia różni się jedną zasadniczą rzeczą - nieograniczonymi możliwościami tworzenia! 12 września, o godz. 12:00, w ramach Dni Otwartych WSR odbędzie się bezpłatny warsztat z tej nietypowej formy malarstwa.

Nie musisz martwić się o brak jakiegoś koloru farby lub co zrobić jeżeli jakaś kreska wyjdzie nie tak jak planowałeś – te problemy rozwiążesz kilkoma kliknięciami. W digital paitingu za pomocą tabletu graficznego, odpowiedniego programu i twórczego zapału, możesz tworzyć pejzaże, portrety, komiksy, grafiki i wszystko czego dusza zapragnie!
Na darmowych warsztatach dowiesz się jak wykorzystywać te możliwość i rozbudzisz swój twórczy potencjał. Opowie o tym doświadczona malarka i rysownik, reżyser i producent filmów animowanych - Alina Skiba.

Zobaczysz zaplecze techniczne szkoły, dowiesz się co wyróżnia Warszawską Szkołę Reklamy. Po krótkim wstępie rozpoczną się warsztaty graficzne. Każdemu uczestnikowi zapewniamy osobne stanowisko wyposażone w wysokiej jakości komputer PC, pogram Photoshop (i wiele innych programów pakietu Adobe i nie tylko) oraz profesjonalny tablet graficzny. Wstęp wolny.

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 12 sierpnia 2015 godz. 12:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.