"Bo kobieta zmienną jest" - czyli współpraca WSR przy klipie SWiCH

≡ 12 styczeń, 2016

O tym, że “kobieta zmienną jest” pisali najwięksi poeci tego świata. Wzięliśmy sobie głęboko do serca te słowa i na ich podstawie wraz ze Szkołą Wizażu i Charakteryzacji SWiCH przygotowaliśmy krótki, żartobliwy film, w którym słowa poety zamieniają się w rzeczywistość.

...bo kobieta zmienną jest. Nowy spot SWiCH

Film powstał na potrzeby promocyjne szkoły i widać w nim pięć różnych stylizacji wykonanych przez wykładowców SWiCH i WSR: Małgorzatę Bałdowską oraz Agnieszkę Wojciechowską. Spot emitowany jest w mobilnym wydaniu magazynu “Make-Up trendy”, ale można go również obejrzeć na stronie SWiCH.

Zdjęcia oraz montaż wykonali pracownicy oraz uczniowie studia filmowo-fotograficznego Warszawskiej Szkoły Reklamy: Michał Słomka, Piotr Modzelewski, Michał Sytyk, Grzegorz Mikrut. Konsultacji udzielili wykładowcy WSR: Malwina Wodzicka, Piotr Modzelewski

"Bo kobieta zmienną jest" - czyli współpraca WSR przy klipie SWiCH