Nietypowy gość na zajęciach Anety Siejki ze strategii reklamy

≡ 17 marzec, 2016

Już niejeden raz Aneta Siejka. zaskakiwała w naszej szkole. W tym tygodniu zrobiła to za sprawą… maszyny do robienia popcornu!

Popcorn na zajęciach Anety SiejkiStudenci pierwszego oraz drugiego roku na zajęciach ze strategii reklamy podzieleni zostali na trzy grupy, które pracowały nad case study dotyczącym kampanii reklamowej dla kina. Zadanie, jakie zostało przed nimi postawione, to napisanie oferty zawierającej branżowy slogan, którego zasady tworzenia zostały objaśnione w pierwszej części zajęć. W międzyczasie burzę mózgów przerwał zapach prażonego popcornu. Na reakcję studentów długo nie trzeba było czekać. Pośpiesznie chwycili za telefony i zaczęli udostępniać pamiątkowe zdjęcia na Snapchacie i Facebooku.

Ciepła kukurydza pomogła wszystkim wczuć się w kinowy klimat i umiliła dalszą pracę, której kolejnym etapem była walka o klienta, czyli przedstawienie stworzonych prezentacji. Zajęcia skończyły się świetnymi pomysłami na oferty, przyswojeniem kolejnych „branżowych słówek” oraz szerokimi uśmiechami na twarzach. Ciekawe co czeka studentów kolejnym razem… ;)

Nietypowy gość na zajęciach Anety Siejki ze strategii reklamy