Wakacyjna oferta kursów i warsztatów wizażu

≡ 07 maj, 2016

W wakacje nie odpoczywamy! Dla złaknionych wiedzy organizujemy kursy wizażu oraz stylizacji fryzur a także warsztaty z najbardziej rozpoznawalną wizażystką gwiazd - Ewą Gil. We współpracy ze Szkołą Wizażu i Charakteryzacji SWiCH rozpoczęliśmy nabór na letni cykl kursów wizażu i stylizacji fryzur oraz warsztatów.

Podkłady, pudry, cienie do oczu, pomadki, rozświetlacze, spinki, grzebienie, lokówki, prostownice - to tylko niektóre rzeczy z królestwa wizażystek. Jeśli w świecie beauty czujesz się jak ryba w wodzie, ale coś Ci podpowiada, że powinnaś uzupełnić swoją wiedzę - zapraszamy do nas!

13 czerwca rozpoczną się wakacyjne kursy wizażu i stylizacji fryzur!. Cykle będą obejmowały 14 spotkań (56 lekcyjnych), które zaplanowane są na poniedziałki i wtorki w godzinach popołudniowo-wieczornych (17:15 - 20:30).

19 czerwca 2016 r. o godzinie 12:00 odbędą się warsztaty “Star make-up show” z Ewą Gil. Zajęcia potrwają ok. 6 godzin, a każdy uczestnik otrzyma od nas certyfikat podpisany przez wizażystkę prowadzącą szkolenie.

Wakacyjne Kursy w SWiCH. Modelka: Magdalena Górska. Fot.: Anita Kot

Gwarantujemy:

Zapoznaj się ze szczegółami wakacyjnej propozycji:

Wakacyjna oferta kursów i warsztatów wizażu