8 września 2016 r. o 17:00 - Dzień Otwarty: stereotypy w reklamie

≡ 05 wrzesień, 2016

W czwartek 8 września odbędzie się pierwszy z Dni Otwartych w tym miesiącu. Będzie to nie tylko dogodna okazja na zapoznanie się z naszą szkołą, ale też na poszerzenie swojej wiedzy na temat psychologii reklam.

Dzień Otwarty 8 września 2016 r. - Stereotypy w reklamie (Daria Abramowicz)

O godzinie 17:00 dzień zostanie zainaugurowany przez dyrektora Warszawskiej Szkoły Reklamy Sławomira Wojtkowskiego. Następnie rozpocznie się wykład Darii Abramowicz, reprezentującą firmę Park Psychologii, na którym zastanowimy się czy reklama kreuje rzeczywistość czy jednak rzeczywistość kreuje reklamę. Porozmawiamy między innymi o tym jakie panują w niej stereotypy na temat kobiet, a jakie ze względu na role społeczne.

Daria Abramowicz

Daria AbramowiczDaria Abramowicz to psycholog, redaktor naczelna portalu Parku Psychologii. Ukończyła kierunek psychologia kliniczna na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Współpracuje z Warszawską Grupą Psychologiczną prowadząc konsultacje psychologiczne dla sportowców, trenerów i rodziców. Uprawiała żeglarstwo regatowe, posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie. Współpracuje z magazynem „W ślizgu”.

Wykład ma charakter otwarty i jest bezpłatny, jednakże istnieje obowiązek rejestracji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Szolc-Rogozińskiego 3!

Przydatne linki:

8 września 2016 r. o 17:00 - Dzień Otwarty: stereotypy w reklamie