Zarzucamy sieci! – spotkanie warszawskiego sektora kreatywnego. 2 IX 2017 r., godz. 13:00

≡ 31 sierpień, 2017

2 września 2017 r. o godzinie 13:00 w Centrum Kreatywności Targowa 56 odbędzie się spotkanie warszawskiego sektora kreatywnego. A czym będziemy się tam zajmować? Sieciowaniem, wymianą dobrych praktyk i kontaktów, sztuką i zabawą. Jednym z ważnych punktów harmonogramu tego wydarzenia będzie dyskusja na temat korelacji sztuki z reklamą, w której wezmą udział m.in. przedstawiciele WSR: Artur Waczko oraz Sławomir Wojtkowski.

Zarzucanie sieci - spotkanie warszawskiego sektora kreatywnego. 2 IX 2017, godz. 13:00, Centrum Kreatywności, ul. Targowa 56

W planach Zarzucania sieci! są również: giełda kontaktów (weźcie ze sobą wizytówki), „gra w statki” (będzie nietuzinkowo, bo gra będzie miała charakter warsztatowy i integracyjny), smaczny obiad, który przygotuje nam Niebieski Syfon oraz spotkanie z 2 niezwykłymi gośćmi – Arturem Waczko i Sławomirem Wojtkowskim, czyli dyrektorami Warszawskiej Szkoły Reklamy. Ci dwaj nie zgadzają się w niemal każdej kwestii i dzięki temu z dobrymi rezultatami prowadzą setki skutecznych kampanii reklamowych. Można będzie się z nimi pokłócić, pogadać lub poprosić o radę.

Ale to nie wszystko! Spotkaniom towarzyszyć będą: rozmowa z Filipem Berendtem; prowadzona przez Iwo Zmyślonego, warsztaty dla dzieci przygotowane przez Wawa Design Festiwal oraz wystawa prac warszawskiego sektora kreatywnego - ekspozycja będzie zawierać również prace Studentów, Słuchaczy i Absolwentów Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie z Filipem Berendtem

Filip Berendt jest twórcą intermedialnym, rzeźbiarzem, grafikiem i fotografem, absolwentem prestiżowego Royal College of Art, uczestnikiem szeregu wystaw i programów rezydencyjnych m.in. w Anglii, Argentynie, Francji, Hiszpanii, Izraelu, Japonii, Niemczech, Szwecji, Włoszech i na Tajwanie. Będziemy z nim rozmawiać o tym jak godzi w swojej sztuce badania antropologiczne z praktyką szamanistyczną oraz wschodni mistycyzm z zachodnim formalizmem.

Będzie to piąte spotkanie z cyklu “Otwarte w soboty” realizowane przez Centrum Kreatywności Targowa, w ramach którego poznajemy artystów związanych z Pragą. Rozmowę poprowadzi dr Iwo Zmyślony --filozof i teoretyk sztuki.
Spotkania realizowane są we współpracy z m.st. Warszawa w ramach projektu Otwarte w Soboty.

Projekt skorelowany z wydarzeniami w ramach OTWARTA ZĄBKOWSKA. Spotkania realizowane są we współpracy z m.st. Warszawa.

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)