Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty makijażu ślubnego ➡️ 12 VII 2018, godz. 18:00

≡ 06 lipiec, 2018

Wraz ze Szkołą Wizażu i Charakteryzacji SWiCH serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty połączony z bezpłatnymi warsztatami makijażu ślubnego. Wydarzenie zaplanowane jest na 12 lipca 2018 (czwartek) r., na godzinę 18:00.

Cykl Dni Otwartych i bezpłatnych warsztatów prowadzony jest z powodzeniem od kilku lat. Dzięki takiej formule zainteresowani szkołą, otrzymują pełny pakiet niezbędnych informacji dotyczących nauki w szkole, wszystkich specjalizacjach, kadrze, czy wyposażeniu.

Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty makijażu ślubnego. 12 lipca 2018 r., godz. 18:00

Formuła Dni Otwartych wzbogacona jest o tematyczne, bezpłatne warsztaty. Dzięki temu uczestnicy mają szansę sprawdzić jak wygląda nauka w szkole i poznać poszczególnych wykładowców. Najbliższe zajęcia będą poświęcone makijażowi ślubnemu, a poprowadzi je Małgorzata Bałdowska - absolwentka warszawskiej ASP, pracująca przy sesjach fotograficznych mody, beauty, polskich celebrities, pokazach mody, realizacji programów telewizyjnych. Wizażystka krok po kroku wyjaśni czym cechuje się idealny makijaż dla panny młodej, podpowie jakich kosmetyków użyć, by był trwały i wyglądał świeżo podczas ceremonii zaślubin oraz weselnej zabawy. Po prezentacji będzie czas na samodzielną pracę, rozmowy oraz korekty wykładowcy. Nie zabraknie również czasu na indywidualne pytania.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzli, gąbeczek, puszków (kosmetyki zapewnia szkoła).

Dni Otwarte: 12 lipca 2018 r. (czwartek), godz. 18:00 - 20:00

18:00-18:20 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
18:30-20:00 Makijaż ślubny” - Małgorzata Bałdowska

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.