Wernisaż wystawy WSR! "PrzekotkArt" - 24 kwietnia 2019 r., godz. 19:00

≡ 18 kwiecień, 2019

Z niekłamaną przyjemnością i niebezzasadną dumą pragniemy zaprosić Was - Słuchaczy, Studentów, Wykładowców, Pracowników i wszystkich Przyjaciół WSR na kolejną odsłonę wystawy semestralnej Warszawskiej Szkoły Reklamy! Razem z Centrum Kreatywności Targowa mamy przyjemność ogłosić wernisaż wystawy pt. “PrzekotkArt”, który odbędzie się 24 IV 2019 (środa) w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56 o godzinie 19:00.

PrzekotkArt

Jak to mamy w zwyczaju, wiosenną edycję przeglądu prac z ostatniego semestru łączymy z prezentacją dorobku naszego Przekota - osoby niebanalnej, wybitnej i po opuszczeniu naszych murów - spadającej pomyślnie na cztery łapy. Tym razem jest to Przekotka, która z powodzeniem odnalazła się w branży kreatywnej, rozwija się, odnosi sukcesy w kraju i zagranicą. Tą osobą jest… Nadia Issa - fotografka, artystka multimedialna, nauczycielka akademicka. Podczas wernisażu zostaną zaprezentowane prace z jej autorskiego cyklu pt. Allestezja.

Dzieła Nadii zestawimy z najlepszymi pracami z ubiegłego semestru - zarówno tymi powstałymi na potrzeby zajęć, jak i pracami dyplomowymi autorstwa świeżo upieczonych absolwentów. Prezentowany wybór grafik, fotografii, prac multimedialnych i plastycznych wymyka się standardowym podziałom i klasyfikacjom, wyrywa się z okowów konkretnych przedmiotów i sztampowych tematów. Dlatego w przeciwieństwie do poprzednich wystaw, zdecydowaliśmy się na nowy klucz oraz nieco inne spojrzenie w tworzeniu tkanki merytorycznej naszej wystawy.

Znajdziemy tu serie prac mierzące się z problemami przestrzeni, ruchu, zmienności i powtarzalnych cyklów natury. Różnorodność podjętych tematów idzie w parze z wielością zaangażowanych technik: malarstwa, rzeźby, animacji, filmu, grafiki komputerowej, fotografii, a także technik łączących wiele form i tworzących nowe przestrzenie eksploracji artystycznej. Ta złożoność form i treści doskonale wpisuje się także w klimat i filozofię miejsca, które zdecydowało się ugościć nas już po raz trzeci - Centrum Kreatywności Targowa 56. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających do 8 maja 2019 r. w godzinach pracy CKT 56.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Warto zobaczyć:

Wernisaż wystawy WSR! "PrzekotkArt" - 24 kwietnia 2019 r., godz. 19:00