Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty makijażu ślubnego ➡️ 12 VI 2019, godz. 17:00

≡ 05 czerwiec, 2019

12 czerwca 2019 r. (środa) r. o godzinie 17:00 w piękniejszej części WSR, czyli w “Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh” odbędzie się Dzień Otwarty wzbogacony o bezpłatne warsztaty makijażu ślubnego, które poprowadzi wykładowca SWiCh - Małgorzata Bałdowska.

Cykl Dni Otwartych i bezpłatnych warsztatów prowadzony jest z powodzeniem od kilku lat. Dzięki takiej formule zainteresowani szkołą, studiami i kursami otrzymują pełny pakiet niezbędnych informacji dotyczących nauki w szkole policealnej oraz o kursach. Jest to też świetna okazja, by zajrzeć do pracowni i sprawdzić wyposażenie, poznać kadrę oraz zapoznać się ze szczegółowym programem zajęćpraktykami.

Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty makijażu w Warszawskiej Szkole Reklamy. 12 czerwca 2019 r.

Formuła Dni Otwartych wzbogacona jest o tematyczne, bezpłatne warsztaty. Dzięki temu uczestnicy mają szansę sprawdzić jak wygląda nauka w szkole i poznać poszczególnych wykładowców. Najbliższe zajęcia będą poświęcone makijażowi ślubnemu, a poprowadzi je Małgorzata Bałdowska - wykładowca działającej w ramach WSR Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh, absolwentka warszawskiej ASP, pracująca przy realizacji programów telewizyjnych, sesjach fotograficznych mody, beauty, polskich celebrities.

Wizażystka krok po kroku wyjaśni czym cechuje się idealny makijaż dla panny młodej, podpowie jakich kosmetyków użyć, by był trwały i wyglądał świeżo podczas ceremonii zaślubin oraz weselnej zabawy. Zarówno w trakcie pokazu, jak też po nim będzie czas na pytania, sprawdzanie kosmetyków i rozmowy.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Dni Otwarte: 12 czerwca 2019 r. (środa), godz. 17:00 - 20:00

17:00-17:40 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
18:40-20:00 Makijaż ślubny” - Małgorzata Bałdowska

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)