Wielkanocna integracja WSR/WSBMiR 13 IV o 19:00 w New Vegas

≡ 11 kwiecień, 2022

Za parę dni znów zapomnimy o nauce i oddamy się świątecznym obowiązkom, rodzinnym spotkaniom oraz egzystencjalnej zadumie. Zanim jednak rozjedziemy się w różne strony, spotkajmy się i pocelebrujmy wspólnie korzystając z gościnności niezawodnego New Vegas!

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich słuchaczy, studentów, szanowną kadrę, pracowników oraz absolwentów, za którymi zdążyliśmy się już stęsknić.

Spotkanie rozpoczniemy w środę (13 kwietnia) 2022 r. o godzinie 19:00, a kiedy skończymy? Tego nie wie nikt! Warto jednak pojawić się na czas, gdyż na pierwszych gości czekać będą okolicznościowe kupony, które można będzie wymienić na różne (płynne) smakołyki z menu naszego gospodarza.

Wielkanocna integracja WSR/WSBMiR *13 IV* (środa) 2022 r. o godzinie 19:00 w New Vegas - ul. Kulczyńskiego 14

Gdzie?

Jak się ubrać?

Co ze sobą wziąć?

Wcześniej tego dnia obowiązuje specjalny rozkład zajęć, którego plan znajdziecie tutaj

Czego chcieć więcej? Skoro wszystko jasne, widzimy się na miejscu!

Wielkanocna integracja WSR/WSBMiR 13 IV o 19:00 w New Vegas

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)