Dni otwarte WSR i WSBMiR ➡️ 6 V, 20 V (piątki) oraz ➡️ 18 V (środa)

≡ 27 kwiecień, 2022

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na majowe Dni Otwarte!

W bieżącym roku, prowadzimy rekrutację na studia licencjackie, kursy oraz do szkoły policealnej. Jeśli wybór już za Tobą, prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego - po jego wypełnieniu wyświetli się informacja o wymaganych w danym przypadku dokumentach, a my sami skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia szczegółów.

Jeśli jednak wciąż wahasz się lub masz wątpliwości, odwiedź nas koniecznie w czasie najbliższych Dni Otwartych. W trakcie spotkania opowiemy Ci o specyfice poszczególnych możliwości kształcenia, siatce zajęć fakultatywnych, jak i o naszych specjalizacjach, kadrze oraz wyjazdach plenerowych.

Zapraszamy na Dni Otwarte WSR i WSBMiR 6 V, 20 V (piątki) o 18:00 oraz 18 V (środa) o 17:00

To także dobra okazja żeby opowiedzieć o naszym corocznym Konkursie Stypendialnym. W ramach tegorocznej edycji - startującej w maju - zapewniamy darmowe miejsca w 8 specjalizacjach szkoły policealnej. Oczekujemy od Was w zamian niezwykłego talentu poświadczonego interesującym portfolio - grafikami, obrazami, szkicami, zdjęciami, opowiadaniami oraz wszystkim co w nim zgromadziliście i nie boicie się pochwalić!

W czasie Dni Otwartych rozdamy Wam także nasze informatory (można je także zamówić tutaj) oraz kupony rabatowe na wpisowe. Mamy nadzieję, że nie musimy Cię dłużej przekonywać, że warto nas odwiedzić i widzimy się już niedługo.

Terminy Dni Otwartych w maju 2022 r.:

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

Do zobaczenia!

Warto zobaczyć

Dni otwarte WSR i WSBMiR ➡️ 6 V, 20 V (piątki) oraz ➡️ 18 V (środa)

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)