Specjalny dzień otwarty: wizaż + fotografia ➡️ 27 VII o 17:00

≡ 21 lipiec, 2022

Jeśli interesujesz się wizażem, charakteryzacją albo fotografią, koniecznie odwiedź nas już w najbliższą środę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Dzień Otwarty, w czasie którego poza standardową prezentacją oferty szkoły wyższej, policealnej oraz kursów, odbędzie się pokaz charakteryzacji i sesja zdjęciowa.

Może jeszcze nie wiesz, ale w strukturach WSR znajduje się także Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh. Można w niej zdobyć dyplom I i II stopnia z zakresu wizażu, charakteryzacji i stylizacji fryzur. Na co dzień prowadzone są tam również zajęcia szkoły policealnej z tego zakresu. Warsztat poprowadzi Dominika Truszkowska - opiekunka tej specjalizacji i absolwentka WSR. Pokaże Wam parę sztuczek z charakteryzacji, które można z powodzeniem powtórzyć w domu i zaskoczyć znajomych! Tematem będą rany i złamania, ale bez strachu, nikt nie ucierpi. Dominika zaprezentuje techniki stosowane na planach filmowych i w teatrach. Podobne zabiegi mamy przećwiczone też w czasie biegów Run or Dead na potrzeby zombie - jeśli masz odwagę, zajrzyj TUTAJ.

Specjalny dzień otwarty - wizaż + fotografia 27 VII o 17:00

Po pokazie przejdziemy do sesji zdjęciowej, która poprowadzi nasz aktualna Słuchacza i stypendystka, Nadzieja Zavala. W naszym zaaranżowanym na potrzeby Dnia Otwartego studiu będziecie mieć okazje podejrzeć od kuchni jak powstają zdjęcia, jak pracuje się z modelką oraz jak obsługuje się światła studyjne i efektory. To oczywiście również doskonała okazja do zadania paru pytań o nasze specjalizacje związane z fotografią.

Kiedy?

Gdzie?