Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY

Za nami gorący czas - temperatura za oknem osiągnęła stan krytyczny a emocje sięgnęły zenitu! Za nami kolejny, piłkarski MECZ STUDENCI VS WYKŁADOWCY WSR. Atmosfera była podgrzewana od tygodni, a 15 czerwca 2019 r. społeczność szkoły dowiedziała się kto w tym roku zasiadł na piłkarskim tronie WSR.

Boisko przy ul. Grzegorzewskiej, upalne południe, zawodnicy i publiczność już zgromadzeni. Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy! Już po kilku sekundach można było dostrzec, że pomimo upału nikt nie odpuści.

Bardzo dobrze w mecz weszli Wykładowcy, których kapitan Sław Wojtkowski brylował w ataku. Na jego strzały głośnym „NIE DZISIAJ PANIE DYREKTORZE” odpowiadał bramkarz Studentów Mikołaj Jaworski, który przy każdym strzale perfekcyjnie blokował piłkę.

Jednak najlepszą obroną jest atak - drużyna Studentów z coraz większą determinacją przenosiła się pod Twierdze przeciwnika. BUM! Lekkie zamieszanie w polu karnym i mamy bramkę dla Studentów! Lisem pola karnego okazał się Antoni Pławski.

Na boisku widać już drobne zmiany. Kapitan drużyny Studentów - Bartosz Bończak wiedział, że to dopiero początek! Chwilę po strzelonej bramce, znakomitym otwierającym podaniem popisuje się dyrektor WSR Sławomir Wojtkowski. Zabrakło naprawdę milimetrów a jego kolega z drużyny stanąłby oko w oko z bramkarzem. Jednak kapitan drużyny Wykładowców nie odpuścił i w ciągu kilku minut wpisał się na listę strzelców. Zasłużony remis.

W drugiej połowie obie ekipy chciały za wszelką cenę zdobyć tę najważniejszą bramkę. Udało się to drużynie Studentów! Kiler - “Profesor” - Antoni Pławski po raz drugi zmieścił piłkę w bramce - 10 minut przed końcem potyczki. Ostanie minuty to huraganowe ataki Wykładowców. Jednak wynik meczu był już przesądzony - po raz pierwszy w historii Studenci wygrali z Wykładowcami 2:1.

Obejrzyjcie relację z tego wydarzenia:

Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r. Piłkarska GRA O TRON - mecz STUDENCI VS WYKŁADOWCY. Fot. Ola Sobocińska. 15 czerwca 2019 r.