19

"5 Stan Skupienia" - film naszej absolwentki - na Jacksonville Film Festival

Film Słuchaczki Warszawskiej Szkoły Reklamy na Festiwalu w USA!

11

Startup ART & Warszawska Szkoła Reklamy. Zapraszamy na warsztaty i konsultacje!

Startup ART. Konferencja. 25 marca 2020 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w najnowszej edycji programu StartupART! Zaczynamy od konferencji, która odbędzie się 25 marca 2020 r. W programie przewidziane są liczne warsztaty oraz konsultacje. Sprawdźcie to!

9

Warszawska Szkoła Reklamy wspiera XIII edycję Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych

19 marca 2020 w Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe, odbędzie się finał trzynastej edycji Praskiego Festiwalu Filmów Młodzieżowych. Warszawska Szkoła Reklamy wspiera Festiwal od kilku lat, więc i tym razem nas nie zabraknie na tym wydarzeniu!

5

Przyjdź, porozmawiaj, dołącz do nas! Kolejna edycja targów edukacyjnych Perspektywy 2020.

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na Salon Edukacyjny - PERSPEKTYWY. 6-7 marca 2020

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się kolejna edycja największych w Polsce targów o charakterze edukacyjnym – Salon Edukacyjny Perspektywy 2020. I tym razem nie zabraknie naszej obecności. Będziemy na Was czekać przez dwa dni (6 i 7 marca) w Pałacu Kultury i Nauki